Eva Bahenská,

fotografka, fotograf, foto, ateliér,

Rožmitál pod Třemšínem, Příbram, Březnice, Blatná,

svatební fotograf,

svatební foto, svatba v Hořovicích fotky,

svatba zámek Orlík, svatba Příbram, svatba foto Svatá Hora,

new born, newborn, novorozenec, miminka, mimi, dětičky, děti,

profi foto, těhotenské, těhulky, těhu, pupíček, bříško, maminka a tatínek, rodinné foto,

rodiné foto, foto ručičky nožičky, miminko a tatínek, Dvojčata, dvojčátka, sourozenci , fotografie na přání, fotografie z lásky,

radosti, focení pro radost. Akty, glamoure, něžné, soft, boubelky.. Levné fotografie, dárkové poukazy na focení, skvělý dárek pro rodinu.

Jmenuji se Eva Bahenská. Fotoateliér mám v Rožmitále pod Třemšínem, nedaleko Příbrami a Březnice. Ráda nafotím vše pro Vaši radost. Nebráním se ničemu, co je reálné. Jsem ráda, když můžu vyjádřit Váš osobitý vkus a ducha. Ráda fotím zvířata, koně, bylo mi ctí nafotit fotky ranče v podolí a vytvořit článek i s fotografiemi do časopisu jezdectví. Fotím nejen svatby, ale i křtiny , oslavy, výročí, maturitní plesy. Nic není nemožné. Klíčová slova: , fotografka, fotograf, foto, ateliér, Rožmitál pod Třemšínem, Příbram, Březnice, Blatná, svatební fotograf, svatební foto, svatba v Hořovicích fotky, svatba zámek Orlík, svatba Příbram, svatba foto Svatá Hora, new born, newborn, novorozenec, miminka, mimi, dětičky, děti, profi foto, těhotenské, těhulky, těhu, pupíček, bříško, maminka a tatínek, rodinné foto, rodiné foto, foto ručičky nožičky, miminko a tatínek, Dvojčata, dvojčátka, sourozenci , fotografie na přání, fotografie z lásky, radosti, focení pro radost. Akty, glamoure, něžné, soft, boubelky.. Levné fotografie, dárkové poukazy na focení, skvělý dárek pro rodinu. Fotky žen jako dárek můžum, fotografie na kalendář, ženskost, muži,

Ateliér / Exteriér Rodiny Miminka a děti Svatby Těhotenské Zvířata Reference Dotazy Ceník Kontakt

Přemýšlím o focení.


Kdy se mám objednávat?

Pokud se jedná o klasické ateliérové focení, je potřeba zhruba měsíc až dva předem zamluvit termín. Newborn se snažím brát vždy v rozmezí cca 10dnů od kontaktu, když nejsme domluveni předem.

Svatební focení v sezóně je třeba zamluvit již zhruba půl roku až rok dopředu.

 

Jak se objednávat na focení?

Stačí zaslat dotaz přes kontaktní formulář zde na stránce, či napsat zprávu na facebooku.

 

Zrušení předem domluveného termínu?

Jsme jen lidé a může se nám přihodit cokoliv. Proto zrušení termínu min. tři dny předem je možné bez problému a pokusíme se najít nový termín, který se Vám hodí. Zrušení v den focení je možné za storno poplatek 20 % z ceny balíčku.

 

Miminka a dětičky, kdy je nejlepší přijít na focení?

U newborn doporučuji focení kolem 10. - 21. dnu života, miminka jsou maličká a nejvíce spinkají. Dá se s nimi krásně manipulovat a fotit ty nejněžnější a detailní fotografie. 

Větší miminka se fotí nejlépe, když dětátko již bezproblémově pase koníky popř. si dovede již i sednout. Dá se vymyslet více aranžmá, děťátko reaguje na zvuky, maminku a umí se krásně smát a šklebit. 

Obzvlášť oblíbené je fotografování narozeninových fotografií v každém roce života dítěte. 

Z vlastní zkušenosti vím, že v období od 2. -3. roku jsou dětičky nejakčnější a většinou nejméně spolupracují. V tomto věku se mi nejvíce osvědčilo fotografovat venku, kde se Vaše ratolest může rozběhnout, zařádit si a není omezeným prostorem fotopozadím a omezeným prostorem. 

Mám voucher, jak postupovat? 
Platnost voucheru je vzdy uvedena,myslete na včasné objednání, tj. cca měsíc před koncem platnosti.! V případě, že voucher propadl, lze se domluvit na focení, a voucher vyuzít jako slevu (né celá částka voucheru ale ne 30% z ceny). 
Napiste či zavolejte si otermínek a vzdy mi nahlašte , že máte voucher a do kdy platí. Poté probíhá focení klasicky, místo platby predložíte daný voucher. 

Kde probíhá fotografování?

Ateliér se nachází v Rožmitále pod Třemšínem v areálu Normy vedle cukrárny Nostalgie.
Nebráním se ani fotografování přímo u Vás doma, kde je to Vám i dětem blízké. 
Exteriér je možné využít jak v Rožmitále, kde mám pár osvědčených míst, či na vybraném místě u Vás!

 

Jsme objednaní na focení...

 

Co si vzít s sebou na focení?

Těhulky: rozmyslete si styl focení. Chcete pouze oblečené fotografie? Nebo i ve spodním prádle, či decentní akty? Doporučuji mít s sebou na převlečení minimálně džíny těhotenské, legínky, soupravu spodního prádla, které k sobě ladí, tílko, barevné tričko a rozepínací blůzku. Můžete si vzít s sebou fotografii z ultrazvuku, těhotenský test, nebo třeba botičky, dudlík. 

Miminka: Nezapomeňte vzít pro miminko jídlo, pokud nekojíte, plenku. Čepičky, čelenky v ateliéru mám, ale pokud máte doma vlastní určitě je využijeme. Můžete vzít hračku, slavnostní oblečení, ale například i veselé a vtipné oblečky, nebo fanouškovský dres. Miminko můžeme fotit nahaté.  Pokud chcete fotografii, kdy miminko leží na vaší ruce, doporučuji černé oblečení (bude vidět pouze dlaň a miminko). 

Děti: dle stáří dítě vezměte jídlo (hlavně u těch maličkých). Děti, jen pokud je to možné, několikrát převlékneme. V ateliéru mám různé oblečky, ale doporučuji vzít slavnostní oblečení, džíny, tričko, košili, a také barevné trička, děti pak působí vesele. Určitě vezměte s sebou oblíbenou hračku, pomáhá nám i při focení. 

Dospělí: lepší přinést více oblečení i doplňků než méně, pomohu Vám s jeho výběrem i kombinací. Šperky také budeme střídat, podle druhu fotky, aby nepůsobily rušivým dojmem. Avšak v jednoduchosti je krása - není nad klasiku, džíny, tílko, tričko je vždy zásahem do černého. Pokud chcete nafotit akty, či glamour fotografie, určitě si vezměte soupravu prádla, které k sobě ladí. Skvělé vypadají i poloprůhledné košilky. 

 

Mohu si vybrat a připravit aranžmá či doplňky na focení?

Pro mě je nejdůležitější, abyste s fotografiemi  byly spokojeni VY! Ráda Vám řeknu a ukážu, jak bych si fotografii představovala já, ale konečné slovo je na Vás. Můžete si doma připravit cokoliv, ničemu se nebráním. 

 

Musím platit za focení předem?

Placení probíhá až po ukončení fotografování, předem si zálohy na focení nevybírám. 

 

Jak probíhá předání fotografií a výběr fotografií na úpravu?

Během focení Vám neustále ukazuji fotografie, poté ihned co odejdete obdržíte na email náhledy z celého focení. Vy si vyberete ty nejlepší, které já Vám upravím. Cca do 30dnů od Vašeho výběru k úpravě upravené fotografie obdržíte přes internet v ZIP souboru, nebo je možné nahrát na DVD. Stačí se pouze domluvit, co Vám vyhovuje více. 

 

Jak se nalíčit?

Můžete si samozřejmě objednat k profesionální vizážistce, která moc dobře ví, jak Vás na fotografování nalíčit. Líčení nabízím i v některém balíčku je již součástí nebo si jej můžete doobjednat. Při líčení počítejte min. 30 minut času navíc k času fotografování. Pokud se budete líčit sami, nezapomínejte, že světla vám uberou na intenzitě. Nebojte se nalíčit výrazněji než se líčíte obvykle. Důležité je zvýraznit oči a na rty stačí použít jemnější rtěnku a lesk. 

Nenašli jste zde odpovědi na Vaše otázky? Neváhejte mi napsat email. 

 

SVATEBNÍ FOCENÍ:

U svatebního focení upředňostňuji osobní setkání a domluvu přímo z očí do očí, abych vyhověla Vašim představám.

 
© 2018 - Tvorba stránek - Dílny Rožmitál